“Grupu kreklu diena” pulcē mūziķus un fanus

“Grupu kreklu diena” pulcē mūziķus un fanus
Publicitātes foto

“Grupu kreklu dienā 2021”, kas, sadarbojoties nodibinājumam “Fonds Līdzskaņa” un Latvijas Radio, šogad notika 27. augustā, piedalījušies vairāk nekā 25 mūziķi un grupas, ziedojot akcijai savus unikālos T-kreklus un citus suvenīrus. Šī gada akcijas norises laikā "Fonda Līdzskaņa" darbības mērķu realizēšanai saziedoti 1093 EUR.

Tradicionālajā “Grupu kreklu dienā”, kas, sadarbojoties nodibinājumam “Fonds Līdzskaņa” un Latvijas Radio, šogad notika 27. augustā, piedalījušies vairāk nekā 25 mūziķi un grupas, ziedojot akcijai savus unikālos T-kreklus un citus suvenīrus, kurus fani varēja iegādāties “Fonda Līdzskaņa” e-veikalā, tādējādi ziedojot līdzekļus grūtībās nonākušiem mūziķiem. Savukārt Latvijas Radio ēterā un nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” sociālo tīklu komunikācijas platformās visas dienas garumā ikviens tika aicināts iesaistīties akcijā, gan iegādājoties mūziķu T-kreklus, gan uzģērbjot tos un nobildējoties. Pēcāk ar bildi, kurai pievienots īpašais tēmturis #GrupuKrekluDiena, daloties savos sociālo tīklu profilos.

Nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” vadītāja Liena Grīna ir gandarīta par akcijas norisi un uzsver, ka akcija “Grupu kreklu diena” arī šogad pierādījusi līdzcilvēku gatavību iesaistīties un palīdzēt tiem, kuriem grūtā brīdī tas ir visvairāk nepieciešams: “Liels paldies visiem, kas piedalījās “Grupu kreklu dienas” akcijā, paldies visiem faniem, kuri iegādājas grupu T-kreklus un godināja savus iecienītos māksliniekus, vienlaikus sniedzot palīdzīgu roku mūziķiem, kuri šobrīd saskārušies ar kādām dzīves grūtībām. Esmu pārliecināta, ka arī visi mūziķi novērtē šo līdzcilvēku atbalstu,” par akcijas norisi atzinību pauž “Fonda Līdzskaņa” vadītāja. “Paldies Latvijas Radio par sadarbību akcijas organizēšanā un, protams, paldies visiem mūziķiem, kuri ziedojuši gan T-kreklus, gan citus savu grupu suvenīrus “Grupu kreklu dienas” aktivitātēm,” saka Liena Grīna.

Kopā, iegādājoties kreklus “Fonda Līdzskaņa” e-veikalā un atbalstot akciju arī ar mērķziedojumiem, savākti 1093 EUR. “Fonds Līdzskaņa” atgādina, ka iegādāties mūziķu un mūzikas grupu ziedotos suvenīrus var joprojām. Visi piedāvājumi meklējami “Fonda Līdzskaņa” e-veikalā: lidzskana.lv. Visi iegūtie līdzekļi tiek novirzīti grūtībās nonākušu mūziķu atbalstam.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums