Dainis Dobelnieks

Dainis Dobelnieks
Publicitātes foto

Grupas "Eolika" dalībnieks (solists). Kvartets "Eolika" tika izveidots 1980. gadā un savas pastāvēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

Dainim Dobelniekam ir amputēts kreisās kājas apakšstilbs. Lai pārvietotos un turpinātu radošo darbību, ir izgatavota un tiek lietota paaugstinātas aktivitātes kājas protēze. Nepieciešams atbalsts medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumu izmaksu segšanai.

“Fonds Līdzskaņa” ar ziedotāju atbalstu ir sedzis tehnisko līdzekļu izmaksas kājas protēzes izgatavošanai.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķim, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Dainim Dobelniekam” vai atbalstīt, iegādājoties “Fonda Līdzskaņa” internetveikalā piedāvātās preces.

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums