Uldis Krūmiņš

Uldis Krūmiņš
LatFoto

Uldis Krūmiņš jeb Bigg Bush – ilggadējs grupas “Opus Pro” basģitārists, savas idejas realizē projektā “Wasptress”, ir bijis grupas “Bastards” un citu projektu dalībnieks.

2017. gadā Uldis nokrita no liela augstuma. Bija ierobežota platība, līdz ar to mūziķis piezemējās uz taisnām kājām, kas radīja pamatīgu grūdienu mugurai. Negadījuma laikā tika sadauzītas arī ribas, tās sāpēja, kā rezultātā par muguru nemaz netika domāts. Pamazām mugura sāka sāpēt arvien vairāk, Uldis vairs nevarēja iztaisnoties. No rīta varēja paiet pirmos 3-4 soļus bez problēmām, bet vairāk nekādi. Ārsta spriedums bija skaudrs – ja mūziķis nevēlas kļūt paralizēts, tuvāko divu nedēļu laikā jātaisa operācija.

Uldim tika diagnosticēta mugurkaula starpskriemeļu diska protrūzija, kā rezultātā bija nepieciešama steidzama operācija. Pēc operācijas mūziķim ilgstoši nepieciešama rehabilitācija un vingrošana, kā arī medicīniskas procedūras.

“Fonds Līdzskaņa”, pateicoties ziedotājiem, spēja sniegt atbalstu mūziķim, veicot medicīnisko pakalpojumu apmaksu.

Kā Uldim Krūmiņam klājas trīs gadus pēc negadījuma, lasi “Cilvēks Cilvēkam” rakstā: https://www.lidzskana.lv/aktualitates/stasti/rakstu-serija-cilveks-cilvekam-uldis-krumins-ja-tu-centies-dari-un-uz-kaut-ko-tiecies-tad-tas-tev-ar-96

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums