Raitis Viļumovs

Raitis Viļumovs

Ansambļa "Manta" dalībnieks. Grupas debijas albums "Manta" 2014. gadā saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kā gada labākais alternatīvās mūzikas albums. 2014. gadā mūziķis grupas “Aarzemnieki ” sastāvā ar dziesmu “Cake To Bake” pārstāvējis Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Kopenhāgenā, Dānijā.

2019. gada jūnijā Raitis ar sievu Ievu, kura bija bērniņa gaidībās, devās muzicēt uz pašizaugsmes nometni Itālijā, Toskānas apvidū. Dienā, kad nometne bija beigusies un jaunā ģimene gatavojās mājupceļam, Ievai septītajā grūtniecības mēnesī sākās priekšlaicīgas dzemdības. Ieva tika nogādāta Areco, San Donato slimnīcā, kur dzemdības tika mākslīgi apturētas. Lai bērnam nodrošinātu svarīgāko orgānu attīstību, Ievai tika ievadīti vairāki medikamenti un slimnīcā nācās pavadīt divas nedēļas. 2019. gada 22. jūlijā Raitim un Ievai piedzima meita Florence.

Astoņas dienas Florence pavadīja San Donato slimnīcas inkubatorā, pēc tam viņa tika pārvietota uz citu īpašu gultiņu. Ārsti nespēja prognozēt, cik ilgi Florencei būs nepieciešams palikt slimnīcā. Ģimenei bija nepieciešams atbalsts sadzīvisko apstākļu nodrošināšanai meitas Florences attīstībai, uzturēšanās izdevumu un degvielas izdevumu segšanai, lai ģimene veiksmīgi varētu atgriezties Latvijā.

Pateicoties ziedotājiem, "Fonds Līdzskaņa" spēja sniegt atbalstu ģimenei, lai tā veiksmīgi spētu atgriezties Latvijā. Tika segti medicīnas pakalpojumu un transporta izdevumi, kā arī bērnam nepieciešamo preču iegādes izdevumi.

Vairāk par Raiti un viņa ģimeni vari uzzināt "Cilvēks cilvēkam" rakstā: https://www.lidzskana.lv/aktualitates/stasti/rakstu-serija-cilveks-cilvekam-raitis-vilumovs-atcereties-pasmaidit-un-elpot-97

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums