Jānis Lemežis

Jānis Lemežis
Publicitātes foto

Dziedātājs, saksofonists, dziesmu autors. Muzicējis kopā ar Latvijā un pasaulē plaši pazīstamiem māksliniekiem – Fēlikss Ķiģelis, Niks Matvejevs, Igo, Ivo Fomins, Līvi, Joseph Julian (UK), Rockie Charles (USA) u.c. Kā komponists Jānis plašākai auditorijai zināms kopš 2009. gada, kad kā viens no dziesmas „Mēs dzīvojam pasakās” autoriem kopā ar Ivo Fominu saņēma Autortiesību bezgalības balvu par visvairāk skanējušo dziesmu radio, televīzijā, koncertos un mehāniskajā ierakstā.

Sākoties ārkārtas situācijai saistībā ar Covid-19 izplatību, mūziķis, zaudējis iespējas nopelnīt iztikas līdzekļus muzicējot un uzstājoties publiskās vietās (klubos, restorānos u.tml.), nonāca finansiālās grūtībās un pats saviem spēkiem nespēja segt regulāros ikdienas maksājumus.

“Fonds Līdzskaņa”, pateicoties ziedotāju atbalstam, varēja sniegt mūziķim palīdzību, veicot aktuālo rēķinu apmaksu valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā (2020. gada pavasarī).

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums