Gunārs Meijers

Gunārs Meijers
Publicitātes foto

Gunārs Meijers savu vārdu Latvijas populārajā mūzikā pirmoreiz ierakstīja 1993. gadā ar dziesmu „Meitene”, debitēdams Mikrofona aptaujā un izpelnīdamies nedalītu uzmanību. Savukārt, 1995. gadā klajā nāca mākslinieka debijas albums „Tikai tev”, kam sekojuši vairāk nekā 10 soloalbumi. Meijers aktīvi darbojies mūzikā kopš bērnības, kas rezultējies ar dalību korī, dažādos ansambļos, apvienībās un vēlāk jau ar vairāk kā 300 pašsacerētām dziesmām. Paša radītās dziesmas ir ieturētas šlāgermūzikas, romanču un balāžu stilā. Tām mākslinieks bijis gan mūzikas, gan vārdu autors.

Gunāram ir nopietnas veselības problēmas – māksliniekam ir 2. tipa cukura diabēts, kura ietekmē radušās grūtības ar pārvietošanos. Ārsti konstatējuši būtisku asinsvadu sašaurināšanos, kas smagi ietekmējusi kāju veselību. Nesavlaicīgas ārstēšanas gadījumā, pastāv amputācijas risks. Tāpat ir nepieciešamas abu acu operācijas, specializēti medikamenti, speciālistu apmeklējumi, ilgstoša ārstēšana un rehabilitācija.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Gunāram Meijeram”. Tāpat iespējams ziedojumu veikt caur fonda interneta veikalu, ziedojot:
https://www.lidzskana.lv/veikals/gunara-meijera-atbalstam#veikals

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

No 17. augusta līdz 17. septembrim Gunāra Meijera atbalstam atvērts ziedojumu tālrunis 90006480 (viena zvana maksa 1,42 EUR). 

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums