Vairāk nekā 50 Latvijas mūziķu pulcējas otrajā “Fonda Līdzskaņa” radošajā nometnē!

Vairāk nekā 50 Latvijas mūziķu pulcējas otrajā  “Fonda Līdzskaņa” radošajā nometnē!

Seši jauni oriģinālskaņdarbi vēl nebijušā mūziķu sastāvā ir “Fonda Līdzskaņa” radošās nometnes pirmo dienu rezultāts. Jaunas kompozīcijas nometnē taps vēl nākamās divas dienas – līdz 17. augustam.

Nepārtraukta radošā sinerģija – tā varētu raksturot nometnē valdošo atmosfēru.

Skaņdarbu radīšanā vienojas nupat mūziķu gaitas uzsākušie un ar pieredzi bagātie mākslinieki. Savu muzikālo artavu dziesmu tapšanā devuši tādi mūziķi kā Katrīna Dimanta, Kristīne Pāže, Didzis Bardo, Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Katrīna Gupalo, Andrejs Osokins, Vita Baļčunaite, Rolands Balodis-Ūdris, Ilona Balode-Ūdre, Edgars Rakovskis un citi.

“Fonda Līdzskaņa” radošā nometne ir arī būtiska mūziķu tikšanās vieta, kurā ne tikai dalīties radīšanas priekā un pieredzē, bet arī vienkārši būt kopā. Tā ir iespēja muzicēt arī tiem mūziķiem, kuri dažādu iemeslu dēļ to šobrīd aktīvi nevar darīt.

Mūziķi nometnē gūtās emocijas, pārdomas un ainavisko vidi atspoguļo ne tikai skaņdarbos, bet arī gleznās, kas pēcāk tiks reproducētas uz krūzītēm un citiem suvenīriem, kurus varēs iegādāties fonda e-veikalā.

Paldies un Iecavas Mūzikas un mākslas skolai, Latvijas Kultūras Koledžai, “Forevers”, “Kurzemes Gaļsaimnieks”, “LaTS”, “Rimi Baltic”, ”Piepūšamie.lv”, ”Vedam.lv”, “Voldemars”, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienībai un citiem par atbalstu veiksmīgai nometnes norisei.

Par "Fondu Līdzskaņa"

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu ikdienas apstākļus vai aktualizētu viņa radošo darbību.

Vairāk par fondu: www.lidzskana.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/lidzskana/

Foto: Artūrs Vanags, Māra Juberte

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums