Ūdrīša ikdienu atvieglos īpaši piemērots trīsritenis

Ūdrīša ikdienu atvieglos īpaši piemērots trīsritenis

Lai arī mūziķa Rolanda Baloža-Ūdra atveseļošanās procesā vēl ir daudz izaicinājumu, viņa veselības stāvoklis lēnām uzlabojas un šajā vasarā viņš jau varēs pārvietoties ar viņam pielāgotu velosipēdu.

Katru Ūdrīša panākumu viņa ģimene sauc par brīnumu un tāda noteikti ir arī ziņa par iespēju šovasar pārvietoties ar īpaši piemērota trīsriteņa palīdzību. Trīsriteni tradicionāli uztver kā palīglīdzekli fiziskām aktivitātēm un rehabilitācijai, kāds tas noteikti arī ir. Bet šo gadu laikā apstiprinājies, ka tas ir arī nebeidzams prieka avots, kas sniedz motivāciju un tas rehabilitācijas procesā ir jo īpaši svarīgi,” stāsta sociālās uzņēmējdarbības uzņēmuma “Hopp” pārstāve Madara Makare.

Aprīļa beigās “Hopp” speciālisti ciemojās pie mūziķa un viņa sievas Ilonas Ventspilī, lai “pielaikotu” trīsriteni, kura iegādi organizē “Fonds Līdzskaņa”, un noskaidrotu nepieciešamo papildaprīkojumu, kas palīdzētu mūziķa rehabilitācijas procesā. Īpaši viņa vajadzībām tiks pielāgots velosipēda sēdeklis, rokas un kāju stiprinājumi un muguras balsts. Trīsritenis būs vērā ņemams palīgs Ūdrīša ikdienā – ar tā palīdzību viņš varēs vieglāk pārvietoties, veikt lielākus attālumus, kā arī ļaus vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.

Aptuveni pirms diviem gadiem dziedātāju, komponistu un dzejnieku Ūdrīti notrieca auto. Ārsti prognozēja, ka viņš visticamāk neizdzīvos vai arī atlikušo dzīvi aizvadīs veģetatīvā stāvoklī. Taču, pateicoties mediķu kompetencei, ģimenes rūpēm, sabiedrības finansiālajam un emocionālajam atbalstam, un nenoliedzami arī mūziķa gara spēkam, noticis neticamais un Ūdrītis atveseļojas.

 Ūdrītis un viņa ģimene izsaka lielu pateicību par atbalstu!

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums