“Fonda Līdzskaņa” radošā nometne – jau pēc nepilna mēneša

“Fonda Līdzskaņa” radošā nometne – jau pēc nepilna mēneša

No 13. līdz 17. augustam Iecavas pagasta “Melnmeķos”, jau otro gadu pēc kārtas notiks nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” radošā nometne, kurā Latvijas mūzikas industrijas pārstāvji kopīgiem spēkiem radīs skaņdarbus, kuru mērķis ir palīdzēt grūtībās nonākušajiem mūziķiem. Ne mazāk svarīgu lomu tajā spēlē arī iespēja būt kopā, iepazīties un atbalstīt vienam otru.

Pagājušā gada nometnē tapušās dziesmas “Pirms” viens no līdzautoriem Valdis Attāls dalās savā pieredzē un apraksta nometnes atmosfēru: “Šeit katrs ir pats – pats ar to garīgo bagāžu, kas ir viņu muzikālā, poētiskā pieredze – un ir šeit, lai kopīgi radītu un viens otrā klausītos. Līdzskaņa (“Fonds Līdzskāna” - red.) palīdzēja man atgūt redzi – viņi ir skanējuši līdzi manās norūpētībās un bēdās, un es skanu līdzi viņu rīkotajos svētkos.” ”

Seko mums: www.facebook.com/lidzskana

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Fonda nolikums