Par mums stāsta LNT ziņās

Par mums stāsta LNT ziņās
Foto: Inga Leite

8.februārī biedrības “Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība” (LaIPA) dibinātais sociālā atbalsta fonds “Līdzskaņa” oficiāli uzsāka darbību.

Mūziķu darbs ir smags un dinamisks. Šie talantīgie cilvēki savā dzīvē mēdz saskarties ar periodu, kad nelaimes gadījumi, slimības vai citi ārējie apstākļi liedz turpināt nodarboties ar iemīļoto profesiju.  2014. gadā fonds “Help Musicians UK” veica aptauju, kurā piedalījās 552 mūziķi. Aptaujā tika secināts, ka 82% respondenti uztraucas par naudas problēmām un 79% nav pārliecināti par savu darbu vecumdienās.

Par fonda nepieciešamību un motivāciju uzsākt "Līdzskaņas" darbību stāsta Olga Rajecka, Elita Mīlgrāve un Aigars Krēsla.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums