Notiks labdarības koncerts vijolnieka un ģitārista Aleksandra Šlujeva atbalstam

Notiks labdarības koncerts vijolnieka un ģitārista Aleksandra Šlujeva atbalstam

15.martā plkst. 20.00 literāri-muzikālajā klubā “Četri balti krekli” notiks labdarības koncerts, lai palīdzētu talantīgajam vijolniekam un ģitāristam Aleksandram Šlujevam atgriezties uz skatuves. Tajā uzstāsies „Dakota”, „Apvedceļš”,„Credo”, „Labvēlīgais tips”.

Pagājušā gada novembrī Latvijā iecienītais blūmīzerists Aleksandrs negadījumā zaudēja trīs pirkstus. Pēc vairākām mikroķirurģijas operācijām viņš ir uzsācis rehabilitācijas procesu, pēc kura abi kreisās rokas pirksti solās atkal būt spējīgi radīt mūziku.

Viena no iespējām Aleksandram atgriezties uz skatuves, ir iegādāties un apgūt kreiļu vijoli. Šobrīd mākslinieka lielākais atbalsts ir viņa ģimene - sieva Maira un dēli Roberts, Ričards un Alans-Aleksandrs, tomēr ģimenes spēkos nav segt  abas - gan rehabilitācijas, gan instrumenta iegādes izmaksas.

„Četru baltu kreklu” dibinātājs Normunds Jakušonoks stāsta: „Esam gandarīti rīkot labdarības koncertu Sašas atbalstam tieši kluba 18. Jubilejā – mums pašiem būs lielāks prieks un Sašam gan jauna vijole, gan ātrāks rehabilitācijas process. Esmu pārliecināts, ka viņš ātri vien izveseļosies un pavisam drīz atgriezīsies uz skatuves – viņš ir ar ļoti lielu gribasspēku un mērķtiecību apveltīts cilvēks!”

Aleksandra jeb Sašas draugi, viņa talanta cienītāji un ikviens cits interesents ir aicināts apmeklēt koncertu - par ieejas biļetēm gūtie ieņēmumi tiks nodoti fonda „Līdzskaņa” rokās, kas, savukārt, apmaksās Aleksandra rehabilitācijas un kreiļu vijoles iegādes rēķinus.

Labdarības koncerta programma: 

20.30  „Dakota” 
 21.30 " Apvedceļš" 
22.30  „Credo”
23.30 „Labvēlīgais tips”


Ieeja klubā no plkst. 20.00.

Mūziķis vislabāk sapratīs mūziķi, tādēļ svarīgi reizi gadā satikties, iepazīties, saliedēties un pats svarīgākais – būt kopā!

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Fonda nolikums