Ilglaicīgajam OPUS PRO dalībniekam Uldim Krūmiņam nepieciešama palīdzība

Ilglaicīgajam OPUS PRO dalībniekam Uldim Krūmiņam nepieciešama palīdzība
Foto: Lapsenes bize Facebook

Basģitāristam un vokālistam Uldim Krūmiņam, kas zināms kā ilglaicīgs rokgrupu “OPUS PRO” un “Bastards” basģitārists, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts mugurkaula operācijas veikšanai. Bez operācijas mūziķim var iestāties paralīze. Aicinām iesaistīties līdzcilvēkus un palīdzēt, lai Uldis var turpināt aktīvas muzikālas gaitas, priecējot klausītājus!

Šā gada 13.oktobrī Uldis Krūmiņš ar domubiedriem klajā laida jaunu albumu. Tas ierakstīts smagā roka žanrā grupas “Wasptress” jeb “Lapsenes bize” sastāvā, kurā apvienojušies mūziķi no dažādām grupām. Albums novērtēts un tiek atskaņots visā pasaulē. Diemžēl Uldis nevar pilnvērtīgi izbaudīt jaunākā albuma panākumus, jo viņu piemeklējušas veselības problēmas.

Oktobrī Uldim diagnosticēta nopietna mugurkaula starpskriemeļu diska protrūzija. Uldis nevar ne iztaisnot muguru, ne pārvietoties bez lielām sāpēm. Diemžēl līdz šim nav palīdzējis ne fizioterapijas un fizikālās terapijas kurss, ne konservatīvās ārstēšanas metodes un citi līdzekļi, ko izmantojuši ārsti. Šobrīd vienīgā iespēja ir steidzama mugurkaula operācija.

Operācijas izmaksas ir 1700 eiro. Kopā mēs varam iesaistīties un palīdzēt mūziķim atgūt veselību!

Mūziķim var palīdzēt ziedojot portālā Ziedot.lv, veicot mērķmaksājumu ar norādi “Ziedojums Uldim Krūmiņam” vai arī iegādājoties kādu no mūziķu un Latvijas radošo personību veidotajiem oriģināldarbiem, apsveikumu kartītēm, unikālām krūzītēm un mūzikas ierakstiem fonda "Līdzskaņa" internetveikalā.
Visi ienākumi tiks veltīti Ulda Krūmiņa atlabšanai, saimnieciskie izdevumi no tava sirdsdarba netiek veikti.

Neesi vienaldzīgs – atbalsti nelaimē nonākušos mūziķus!

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/lidzskana/ 

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums