Iesniedz palīdzības pieteikumu

Iesniedz palīdzības pieteikumu

Aicinām būt atsaucīgiem un, ja draugu, radu un paziņu lokā ir mūziķi un producenti, kuriem nepieciešams atbalsts, sazināties ar mums, iesniedzot pieteikumu palīdzības saņemšanai!

Līdz šim fonda valde lēmusi par palīdzības sniegšanu pieciem mūzikas industrijas pārstāvjiem. Komponistam Aleksandram Kublinskim nodrošināts atbalsts rehabilitācijai, veikts līdzmaksājums mūziķa Daiņa Dobelnieka kājas protēzes iegādei, dziesminiekam Valdim Atālām (Vladimirs Šatrovskis) apstiprināts palīdzības pieteikums nepieciešamajai operācijai, savukārt dziedātājam Robertam Gobziņam nodrošinātas fizioterapijas nodarbības. Atbalsts sniegts arī mūziķim Rolandam Balodim – Ūdrim, jeb Ūdrītim, kam nepieciešami asistenta pakalpojumi un kāpurķēžu ratiņkrēsla pacēlājs.

Sociālā atbalsta fonds “Līdzskaņa” ir biedrības Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) iniciatīva. Taču, lai fonds pilnvērtīgi spētu darboties un sniegt palīdzību pēc iespējas vairāk Latvijas mūziķiem un producentiem, tiek vākti arī ziedojumi, fonda mājaslapā www.lidzskana.lv, aicinot pret ziedojumiem iegādāties latviešu izpildītāju CD un DVD diskus. Fonds ir pateicīgs ziedotājiem, kas snieguši atbalstu vairāk nekā 2000.00 EUR apmērā.

Izpildītāji un producenti palīdzības saņemšanai var pieteikties paši, to var darīt arī ģimenes locekļi, draugi un paziņas, fonda mājaslapā aizpildot pieteikuma anketu.

Nebūsim vienaldzīgi pret līdzcilvēkiem!

Mūziķis vislabāk sapratīs mūziķi, tādēļ svarīgi reizi gadā satikties, iepazīties, saliedēties un pats svarīgākais – būt kopā!

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Fonda nolikums