Noklausies "Fonda Līdzskaņa" vasaras radošajā nometnē radīto dziesmu “Tu esi”

Noklausies "Fonda Līdzskaņa" vasaras radošajā nometnē radīto dziesmu “Tu esi”

Piedaloties mūziķiem Kristīnei Pāžei, Katrīnai Dimantai, Vitai Baļčunaitei, Aijai Barovskai un Didzim Bardo, tapusi dziesma “Tu esi”. Šī ir jau otrā “Fonds Līdzskaņa” labdarības mērķiem radītā dziesma, no kuras gūtie līdzekļi tiks veltīti, lai palīdzētu grūtībās nonākušiem mūziķiem.

Aizkustinošā dziesma, kas sacerēta otrajā “Fonda Līdzskaņa” radošajā nometnē, stāsta par vienotību, kas pastāv sabiedrībā un uzmundrina, sakot - tu nekad neesi viens, jo vienmēr atradīsies kāds, kas var tev pasniegt palīdzīgu roku. Šajā gadījumā tas ir “Fonds Līdzskaņa”, kas palīdz tiem Latvijas mūziķiem, kuri ir saskārušies ar nopietnām veselības vai sadzīves problēmām.

"Dziesma “Tu esi” tapa gandrīz vienā mirklī, pašā pirmajā nometnes dienā. Kristīne radīja sākuma akordus, vārdi radās no Vitas dzejoļa pirmās rindiņas, bet piedziedājumu izdomāja Katrīna. Kopš tās radīšanas brīža gandrīz neko vairs nemainījām,“

dziesmas tapšanas procesu atminas tās autores un piemetina, ka dziesmā vēlējās ietvert “Fonda Līdzskaņa” vēstījumu.

“Gribējām pateikt, ka nevajag kautrēties lūgt palīdzību, kad tas nepieciešams, kā arī saredzēt, ja kādam nepieciešams atbalsts. Kopā mēs šajā pasaulē varam dot daudz vairāk. Lūgt ir grūti, bet ir labi, ka ir tādas organizācijas kā “Fonds Līdzskaņa”, kas atbalsta grūtās dzīves situācijās,” komentē Vita Baļčunaite.

Dziesmu “Tu esi” iespējams noklausīties vietnē www.youtube.com un jau pavisam drīz tā būs pieejama visās populārākajās straumēšanas vietnēs. Dziesmas pirmatskaņojums klātienē notiks 27. novembrī, Rocket Bean Roastery Dzirnavu ielā 39, plkst. 19.00 – “Fonds Līdzskaņa” radošajā nometnē tapušo gleznu izstādes atklāšanā.

Par “Fondu Līdzskaņa”
Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd, dažādu iemeslu dēļ, vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz finansiālu atbalstu veselības problēmu pārvarēšanai, kā arī nodrošina praktisku palīdzību mākslinieku ikdienas apstākļu, sadzīvisku problēmu novēršanai, kas liegušas pilnvērtīgi veltīt sevi radošai darbībai.

Šobrīd aktuāla ir līdzekļu vākšana Guntaram Muceniekam un viņa ģimenei, kuri šoruden ugunsnelaimē zaudēja māju un skaņu ierakstu studiju.

Vairāk par fondu:
www.lidzskana.lv;
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos:
www.facebook.com/lidzskana/

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums