Reģistrējies dalībai "Mūziķu skrējiens 2022"

Reģistrējies dalībai "Mūziķu skrējiens 2022"

Reģistrācija un dalības maksa

Pieteikties pasākumam un apmaksāt dalību, sākot ar 2022. gada 12. jūliju, iespējams šeit: https://www.lidzskana.lv/veikals/merkziedojums#veikals

Reģistrācija internetā tiek slēgta pirms skrējiena 16. septembrī plkst. 23:59.Veicot mērķziedojuma “Dalība Mūziķu skrējiens 2022” apmaksu, obligāti jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, e-pasta adrese un telefona numurs. Lūdzam neatzīmēt lauciņu “vēlos palikt anonīms”, jo šādā gadījumā pasākuma organizatoriem nebūs iespējams reģistrēt dalībnieku. Nākamajā darba dienā pēc reģistrācijas veikšanas, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts atbildes e-pasts ar digitālo dalībnieka kārtas numuru. Digitālais dalībnieka kārtas numurs tiks reģistrēts skrējiena datu bāzē un tiks izmantots tikai izlozes laikā. Dalībnieka kārtas numurs nav nepieciešams skrējiena laikā un tas netiks izsniegts fiziskā formātā.

Skrējiena dalības maksa ir 10 EUR par katru reģistrēto dalībnieku.

Viens maksājums ir tikai viena dalībnieka reģistrācija. Lai reģistrētu vairākus dalībniekus, jāveic atsevišķi maksājumi, katrā norādot konkrētās personas datus.

Dalības maksa 10 EUR ir norādīta kā minimālā summa. Reģistrējoties ir iespējams palielināt ziedojuma summu, tādējādi veicot lielāku ziedojumu psiholoģiskās palīdzības sniegšanai mūziķiem.

Reģistrējoties, dalības maksu var apmaksāt izmantojot maksājumu karti vai veicot pārskaitījumu uz bankas kontu. Ja tiek veikts pārskaitījums uz nodibinājuma bankas kontu, pēc pārskaitījuma veikšanas, uz organizatora e-pasta adresi  jāsūta sekojoša informācija: vārds, uzvārds, e-pasta adrese un telefona numurs, kā arī maksājuma uzdevums.

Pēdējā brīža reģistrācija mājaslapā lidzskana.lv iespējama dienu pirms pasākuma norises – līdz 2022. gada 16. septembra plkst. 23:59.

Dalības maksas rēķina nepieciešamības gadījumā, jānosūta pieprasījumu uz e-pasta adresi: .

Dalības maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nepiedalās skrējienā vai atsaka savu dalību. Tāpat dalības maksa netiek atgriezta Force Majeure gadījumos.
Svarīgi! Tiem dalībniekiem, kuri nebūs reģistrējušies mājas lapā, būs iespēja to izdarīt pasākuma norises vietā pirms starta, aizpildot reģistrācijas veidlapu. Pēdējā brīža reģistrācijas maksa 30 minūtes pirms starta ir 12 EUR par katru dalībnieku. Reģistrējoties skrējienam pasākuma norises vietā, reģistrācijas maksa tiks pieņemta kā ziedojums skaidrā naudā, tāpēc aicinām sagatavot precīzu summu, jo naudas atlikums netiks izsniegts.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums