Mūziķim Gunāram Meijeram nepieciešama palīdzība!

Mūziķim Gunāram Meijeram nepieciešama palīdzība!
Publicitātes foto

Dziesminieks Gunārs Meijers savu vārdu Latvijas populārajā mūzikā pirmoreiz ierakstīja 1993. gadā ar dziesmu „Meitene”, debitēdams Mikrofona aptaujā un izpelnīdamies nedalītu uzmanību. Savukārt, 1995. gadā klajā nāca mākslinieka debijas albums „Tikai tev”, kam sekojuši vairāk nekā 10 soloalbumi. Meijers aktīvi darbojies mūzikā kopš bērnības, kas rezultējies ar dalību korī, dažādos ansambļos, apvienībās un vēlāk jau ar vairāk kā 300 pašsacerētām dziesmām. Paša radītās dziesmas ir ieturētas šlāgermūzikas, romanču un balāžu stilā. Tām mākslinieks bijis gan mūzikas, gan vārdu autors.

Šobrīd mūziķim dzīves kvalitāti būtiski ietekmē nopietnas veselības problēmas – Gunāram ir 2. tipa cukura diabēts, kura ietekmē radušās grūtības ar pārvietošanos. Ārsti konstatējuši būtisku asinsvadu sašaurināšanos, kas smagi ietekmējusi kāju veselību. Nesavlaicīgas ārstēšanas gadījumā, pastāv amputācijas risks. Mūziķim ir nepieciešama arī acu operācija, specializēti medikamenti, speciālistu apmeklējumi un rehabilitācija.

“Fonds Līdzskaņa” šobrīd jau uzsācis palīdzības sniegšanu, taču kopējie ārstniecības izdevumi ir mērāmi vairākos tūkstošos eiro. Kopā mēs varam palīdzēt mūziķim atgūt veselību!

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Gunāram Meijeram”. Tāpat iespējams ziedojumu veikt caur fonda interneta veikalu, ziedojot vai iegādājoties mūziķa albumu “Saki man”:
https://www.lidzskana.lv/veikals/gunara-meijera-atbalstam#veikals

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

Ziedotā naudas summa pilnā apmērā tiks novirzīta Gunāra Meijera veselības uzlabošanai, administratīvās izmaksas no ziedojumiem netiek segtas.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums