Palīdzība Valteram Frīdenbergam cīņā ar vēzi

Palīdzība Valteram Frīdenbergam cīņā ar vēzi
Foto: skaties.lv

Pieredze liecina, ka vēža ārstēšana ir dārga un laikietilpīga, tapēc nepieciešamā summa nav zināma, un līdzekļu vākšana turpinās, lai palīdzētu Valteram Frīdenbergam cīņā ar vēzi.

Pagājušajā nedēļā Valters Frīdenbergs vērsās pie sabiedrības ar lūgumu palīdzēt turpināt jau gadu ilgo cīņu ar vēzi. Ar paša spēkiem, diemžēl, izveseļošanās nav iespējama un ir nepieciešams atbalsts, lai turpinātu ārstēšanos Charité klīnikā Vācijā.

Ārstēšanās ir dārgs un laikietilpīgs process. Sabiedrības atsaucība un vēlme palīdzēt ir vainagojusies ar līdzekļu savākšanu vairāk kā simts tūkstošiem eiro. Šis ir sākums, lai varētu uzsākt ārstēšanos.  Šobrīd nav zināms ar kādām izmaksām ir jārēķinās, lai uzveikto šo briesmīgo slimību, un līdzekļu vākšana nav apturēta. Arī Tu vari palīdzēt Valteram ar pāris klikšķiem ŠEIT.

Novēlam Valteram izturību un nepadošanos saglabajot savu optimismu un dzīves prieku!

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums