Valda Rudzīte

Valda Rudzīte
Ekrānšāviņš no youtube video

Ilggadēja Latvijas radio un TV estrādes un vieglās mūzikas orķestra izpildītāja. Latvijas radio sieviešu vokālā ansambļa dalībniece no 1979. gada. Dziedājusi arī jauniešu ansamblī “Freskas”, ar kuru koncertējusi Bulgārijā un Somijā.

Māksliniece ir 3. grupas invalīde un pensionāre. Pirms 10 gadiem ielikta endoprotēze labajā gurnā. Ir bijuši 2 potītes lūzumi un ievietotas metāla skavas, kas apgrūtina staigāšanu. Pirms 5 gadiem bija mugurkaula lūzums divās vietās, kur ievietota litija skava. Nepieciešams atbalsts medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumu izmaksu segšanai. 

"Fonds Līdzskaņa" ar ziedotāju atbalstu sniedzis palīdzību Valdai Rudzītei, veicot medicīnisko manipulāciju izdevumu apmaksu, kā arī sedzot protēžu izgatavošanas izdevumus.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķei, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz "Fonda Līdzskaņa" bankas kontu, maksājuma mērķī norādot "Ziedojums Valdai Rudzītei" vai atbalstīt, iegādājoties "Fonda Līdzskaņa" internetveikalā piedāvātās preces. 

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums