Raitis Viļumovs

Raitis Viļumovs

Ansambļa "Manta" dalībnieks. Ansamblis "Manta" ir latviešu alternatīvās mūzikas grupa, kas aktīvi koncertējusi Latvijā, uzstājusies arī Lietuvā un Igaunijā. Grupas debijas albums "Manta" 2014. gadā saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons kā gada labākais alternatīvās mūzikas albums. 2014. gadā mūziķis grupas “Aarzemnieki ” sastāvā ar dziesmu “Cake To Bake” pārstāvējis Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Kopenhāgenā, Dānijā.

Šī gada jūnijā Raitis ar sievu Ievu, kura bija bērniņa gaidībās, devās muzicēt uz pašizaugsmes nometni Itālijā, Toskānas apvidū. Dienā, kad nometne bija beigusies un jaunā ģimene gatavojās mājupceļam, Ievai septītajā grūtniecības mēnesī sākās priekšlaicīgas dzemdības. Ieva tika nogādāta Areco, San Donato slimnīcā, kur dzemdības tika mākslīgi apturētas. Lai bērnam nodrošinātu svarīgāko orgānu attīstību, Ievai tika ievadīti vairāki medikamenti un slimnīcā nācās pavadīt divas nedēļas. 2019. gada 22. jūlijā Raitim un Ievai piedzima meita Florence. Astoņas dienas Florence pavadīja San Donato Hospital (Arezzo, Itālijā) slimnīcas inkubatorā, pēc tam viņa tika pārvietota uz citu īpašu gultiņu. Šobrīd ārsti nespēj prognozēt, cik ilgi Florencei būs nepieciešams palikt slimnīcā. Ģimenei nepieciešams atbalsts sadzīvisko apstākļu nodrošināšanai meitas Florences attīstībai, uzturēšanās izdevumu un degvielas izdevumu segšanai, lai ģimene veiksmīgi varētu atgriezties Latvijā.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Raitim Viļumovam”, vai atbalstīt, iegādājoties “Fonda Līdzskaņa” internetveikalā piedāvātās preces.

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums