Guntars Mucenieks

Guntars Mucenieks
F64

Latviešu rokgrupas "Līvi" un radošās apvienības "Zvani" dalībnieks. Taustiņinstrumentālists, dziesmu autors un izpildītājs.

2018. gada nogalē Guntara Mucenieka ģimeni skāra nelaime – uguns pazudināja visu mūziķa iedzīvi, tajā skaitā pilnībā aprīkotu ierakstu studiju un mūzikas instrumentus. Nepieciešams atbalsts ierakstu studijas un mājas atjaunošanai.

"Fonds Līdzskaņa" ar ziedotāju atbalstu ir iegādājies Guntaram studijas aprīkojumu: 2018. gadā - sintezatoru, savukārt 2019. gadā - divus mikrofonus un studijas monitoru kontrolieri.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķim un viņa ģimenei, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz "Fonda Līdzskaņa" bankas kontu, maksājuma mērķī norādot "Ziedojums Guntaram Muceniekam" vai atbalstīt, iegādājoties "Fonda Līdzskaņa" internetveikalā piedāvātās preces. Ja ir iespēja palīdzēt Guntaram ar mājas atjaunošanai nepieciešamajiem materiāliem, lūdzam sazināties ar fonda pārstāvjiem.

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
Konta Nr.: LV15UNLA0050024642558

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums