Veikta muguras operācija ilglaicīgajam OPUS PRO dalībniekam Uldim Krūmiņam

Veikta muguras operācija ilglaicīgajam OPUS PRO dalībniekam Uldim Krūmiņam
Foto: Kaspars Meinerts

Trešdien, 20. decembrī, klīnikā DiaMed basģitāristam un vokālistam Uldim Krūmiņam, kas zināms kā ilglaicīgs rokgrupu “OPUS PRO” un “Bastards” basģitārists, veikta mugurkaula operācija.

Uldim Krūmiņam veiktā mugurkaula operācija noritējusi veiksmīgi, ziņo Ulda laba draudzene Vineta Skudra. “Operācija noritēja veiksmīgi, Uldis jau ir mājās. Tagad priekšā atveseļošanās periods.” Vineta Skudra draugu raksturo kā mērķtiecīgu un stipru cilvēku: “Tas, ka 50 gadu vecumā Uldis iestājies augstskolā un to veiksmīgi absolvēja vien liecina, ka Uldis ir stipras gribas cilvēks, taču veselība ir veselība…”.

Biedrības LaIPA sociālā atbalsta fonds «Līdzskaņa» ārkārtas padomes sēdē lēma Ulda Krūmiņa operācijai piešķirt finansējumu 850 EUR apmērā, tādējādi sedzot pusi operācijas maksājuma. Otrā operācijas maksājuma segšanai vēl nepieciešami 850 EUR, tāpēc ceram uz līdzcilvēku atbalstu.

Mūziķim var palīdzēt ziedojot portālā Ziedot.lv, veicot mērķmaksājumu ar norādi “Ziedojums Uldim Krūmiņam” vai arī iegādājoties kādu no mūziķu un Latvijas radošo personību veidotajiem oriģināldarbiem, apsveikumu kartītēm, unikālām krūzītēm un mūzikas ierakstiem fonda "Līdzskaņa"  internetveikalā
Visi ienākumi tiks veltīti Ulda Krūmiņa atlabšanai, saimnieciskie izdevumi no sirdsdarba netiek segti.

Jau ziņots, ka oktobrī Uldim tika diagnosticēta nopietna mugurkaula starpskriemeļu diska protrūzija. Iztaisnot muguru un pārvietoties Uldim sagādāja lielas sāpes. Diemžēl ne fizioterapijas un fizikālās terapijas kurss, ne konservatīvās ārstēšanas metodes un citi līdzekļi, ko izmantojuši ārsti nebija devuši rezultātu. Ulda vienīgā iespēja bija steidzama mugurkaula operācija, bez kuras mūziķim varēja iestāties paralīze. Kopā Uldim nepieciešami 1 700 eiro, lai segtu mugurkaula operāciju, puse summas jau ir atrasta un ceram uz līdzcilvēku iesaisti otrai pusei.

Neesi vienaldzīgs – atbalsti nelaimē nonākušos mūziķus!

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/lidzskana/

Mūziķis vislabāk sapratīs mūziķi, tādēļ svarīgi reizi gadā satikties, iepazīties, saliedēties un pats svarīgākais – būt kopā!

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Fonda nolikums