Paldies Bermudu Divstūrim un t/c Origo par atbalstu!

Paldies Bermudu Divstūrim un t/c Origo par atbalstu!
Foto autors: Jānis Spigovskis

Šī gada lielākajā mūzikas notikumā – mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2020” ceremonijā - tika pasniegta balva kategorijā “Origo Zelta dziesma”, par kuru elektroniski varēja balsot ikviens mūzikas mīļotājs. Šogad triumfēja muzikālā apvienība “Bermudu Divstūris” ar patriotisko dziesmu “Sarkanbaltsarkanais”. Grupas dalībnieki balvā saņēma 1500 EUR, kurus pēcāk lēma ziedot “Fondam Līdzskaņa”, kas ziedojumu izmantos, lai sniegtu palīdzību grūtībās nonākušajiem mūziķiem.

Vēlamies sirsnīgi pateikties puišiem – Emīlam un Maratam, par viņu atvērtību un vēlmi palīdzēt saviem kolēģiem! Liels paldies arī t/c Origo par iniciatīvu un iedzīvotāju iesaisti latviešu mūzikas popularizēšanā! 

Kopš fonda dibināšanas esam palīdzējuši jau 18 dažādiem mūziķiem un viņu ģimenēm – Arnim Mednim, Aleksandram Šlujevam, Valdim Atālam, Robertam Gobziņam, Dainim Dobelniekam, Rolandam Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, Ģirtam Koknēvičam, Raitim Viļumovam, Ingai Puhovai, Sondrai Zaļupei, Valdai Rudzītei, Guntaram Muceniekam un citiem.

Arī Tu vari atbalstīt fonda darbību, apmaiņā pret ziedojumiem iegādājoties mūzikas ierakstus vai Latvijas radošo personību veidotos oriģināldarbus – apsveikumu kartītes vai unikālas krūzītes. To var izdarīt mūsu mājaslapā, sadaļā “Veikals”, kurā katram ierakstam ir norādīta sākuma summa, bet gala summu katrs var izvēlēties pats.

Vari ziedot, veicot mērķziedojumu sadaļā “Ziedot fondam” vai veicot pārskaitījumu uz fonda bankas kontu. Visi iegūtie līdzekļi paredzēti tikai fonda mērķu sasniegšanai. Administratīvās izmaksas no Taviem ziedojumiem segtas netiek.

Fonds Līdzskaņa

Reģistrācijas Nr.: 40008274372,
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija.
Bankas norēķinu konts: LV15UNLA0050024642558 (AS SEB banka)

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums