“Fonda Līdzskaņa” pārstāvji Star FM ēterā iepazīstina ar dziesmu “Pirms” un informē par radošo nometni

“Fonda Līdzskaņa” pārstāvji Star FM ēterā iepazīstina ar dziesmu “Pirms” un informē par radošo nometni
Foto: Veronika Vilhelma

23. martā Star FM raidījumā “Zoopasta” viesojās “Fonda Līdzskaņa” pārstāvji Agate Sīga un Atis Zviedris, stāstot par gaidāmo radošo nometni mūziķiem augustā, kā arī iepazīstināja ar nupat tapušo dziesmu “Pirms”.

Agate Sīga raidījumā stāsta, ka nodibinājums ir pašu mūziķu veidota organizācija, kuras mērķis ir palīdzēt nelaimē nonākušajiem mūziķiem. “Mēs palīdzam tiem māksliniekiem, kuri ir saskārušies ar kādām veselības vai sadzīves problēmām. Tās parasti piemeklē negaidot, tādēļ īpaši svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts,” viņa uzsver, ka palīdzēt var ne tikai iegādājoties kādu no mākslinieku radītajiem darbiem “Fonda Līdzskaņa” e-veikalā, kā arī veicot mērķziedojumus. “Ir tikai pašsaprotami, ka kaut kas arī ir jādod sabiedrībai atpakaļ, nevis tikai jāņem,” saka Atis Zviedris, kurš ir viens no pagājušajā nometnē tapušās dziesmas autoriem un aktīvi iesaistās arī gaidāmās nometnes organizēšanā.

Šobrīd notiek nometnes organizēšanas darbi un tiek meklēti gan brīvprātīgie palīgi, gan mūziķi, gan arī atbalstītāji. Ikviens, kurš vēlas iesaistīties nometnes tapšanā, var pieteikties, rakstot vai aizpildot pieteikuma anketu “Fonda Līdzskaņa” mājas lapā: www.lidzskana.lv.

Raidījuma izskaņā tā vadītāja Baiba Sipeniece - Gavare norāda, ka vērtīgi ir ne tikai nometnē tapušie darbi, bet arī  pati notikuma forma - radošo personību kopā sanākšana, kas nenotiek nemaz tik bieži.

Visu interviju raidījumā “Zoopasta” var noklausīties šeit: 

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums