Spotify piedāvā iespēju faniem atbalstīt mūziķus

Spotify piedāvā iespēju faniem atbalstīt mūziķus

Lai pandēmijas laikā palīdzētu māksliniekiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās, zaudējot jebkādus ienākumus atcelto un pārcelto publisko pasākumu dēļ, Spotify, sadarbojoties ar MusiCares un Pasaules veselības organizāciju (WHO), nodibinājis 10 miljonu dolāru lielu fonda Spotify Covid-10 Music Relief projektu, kam pievienojas arvien vairāk mūziķu visā pasaulē.

Līdzīgi kā Artists Pick funkcija Spotify, kas ļauj māksliniekiem savos profilos izcelt konkrētus darbus, jaunā funkcija Artist Fundraising Pick ļauj mūziķiem profilā “piespraust” jeb izcelt konkrētus mērķus – paši sevi vai labdarības projektus, kur fani var pārskaitīt ziedojumu. 

Kādas ir iespējas?

Nr.1: Mākslinieki var palīdzēt vākt līdzekļus organizācijām, kuras tiešā veidā tos novirza citiem mūziķiem, kas nonākuši grūtībās Covid-19 laikā. Spotify projekta “COVID-19 Music Relief” ietvaros sadarbojas ar organizācijām no visas pasaules – ziedot iespējams caur GoFundMe vai sevis izvēlētu citu līdzīgu platformu. Šobrīd projektā iesaistījušās organizācijas no Francijas, Vācijas, ASV, Norvēģijas, UK, Īrijas, Zviedrijas, Austrālijas, Brazīlijas un Kanādas, lai atbalstītu mūziķus šajās valstīs. Ja vēlies atbalstīt mūziķus Latvijā, kuri ir sastapušies ar grūtībām, izmanto “Fonds Līdzskaņa” starpniecību un pievieno savā kontā šo saiti: paypal.me/lidzskana

Nr.2: Mūziķi var izmantot Fundraising Pick funkciju, lai vāktu līdzekļus paši sev vai savai grupai, komandai. To var darīt, izmantojot vienu no diviem piedāvātajiem e-maka pakalpojumiem – Paypal.me un GoFundMe.

Kā to izdarīt praktiski?

Lai iesniegtu savu līdzekļu vākšanas mērķi (Fundraising Pick), Spotify for Artists administratora lietotāji var klikšķināt uz izvēles Get started Spotify paneļa augšpusē un sekot norādījumiem aplikācijā. 

Klausītāji šai atbalsta funkcijai var piekļūt un ziedot, izmantojot Spotify aplikāciju mobilajās ierīcēs vai planšetdatoros.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums