Roberts Gobziņš

Roberts Gobziņš
Leta

Latviešu dziedātājs, dziesmu autors un pirmais latviešu dīdžejs, kurš aizsāka labākās diskotēkas. Savulaik ar nosaukumu “East Bam” sadarbojies un radījis kopīgu skaņdarbu “Aka aka” ar pasaules slaveno dīdžeju “WestBam”.

Mūziķim ir invaliditāte un trīs savstarpēji saistītas hroniskas slimības – osteoartrīts, psoriāze un bronhiālā astma. Ir ierobežotas labās rokas kustības, kritisks cukura un holesterīna līmenis. Nepieciešams atbalsts medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumu izmaksu segšanai.

Lai palīdzētu Robertam turpināt atgūt veselības un darba spējas, “Fonds Līdzskaņa” ar ziedotāju atbalstu ir palīdzējis segt fizioterapeita un medicīnisko pakalpojumu, kā arī medikamentu iegādes izmaksas.

Informācija par ziedošanas iespējām

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķim, aicināts veikt ziedojumu, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Robertam Gobziņam” vai atbalstīt, iegādājoties “Fonda Līdzskaņa” internetveikalā piedāvātās preces.

"Fonds Līdzskaņa"
Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372
AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums